1
Úno

FINfest jaro 2019 Inspirativní příběhy!

Díky vám se stal FINfest největší nezávislou konferencí pro finanční poradce v ČR. V těchto dnech pilujeme program a náplň v pořadí již šestého FINfestu v novém kabátě.

A protože organizovat stále stejnou akci by nás nebavilo a chceme vždy nabízet něco nového, i pro květnový FINfest, chystáme novinky:

  • program: tentokrát jsme zvolili téma inspirativních příběhů. Věříme, že díky tomu se FINfest stane více neformální akcí. Objevujeme nové tváře, nové příběhy, novou inspiraci. Přijďte se přesvědčit.
  • praktická konferenční aplikace: přemýšlíme ekologicky a tak jsme se rozhodli zrušit papírové materiály pro účastníky konference. Vše nově naleznete v konferenční přehledné aplikaci, kterou si jednoduše stáhnete do svého mobilního telefonu a nic neváží :-). Program, řečníci, partnerské společnosti, mapa prostoru, kontakty. Kromě praktických informací můžete prostřednictvím aplikace hodnotit řečníky, posílat dotazy k diskusím a využít networking. Odkaz na aplikaci a podrobnosti k ní zveřejníme, jakmile bude k dispozici.
  • sociální sítě: budeme rádi, když s vámi budeme moci zůstat v kontaktu na sociálních sítích. Postujte příspěvky, sdílejte, piště nám zpětnou vazbu, propojujme se na LinkedIN a Facebooku.

Tým FINfest