Soutěž krásy – přehlídka nejlepších aplikací a vychytávek pro poradce

Představení aplikací

Soutěž krásy – přehlídka nejlepších aplikací a vychytávek pro poradce

Vybíráme pro vás přehlídku nejzajímavějších aplikací a nástrojů, které zjednodušují poradcům život. Firmy do různých softwarů investují miliony korun a vyšívají na nich ve dne v noci. Šest z nich vám v rámci desetiminutových bloků předvede to nejlepší, co mají. A to online!

Jedná se již o třetí “půlročník” Soutěže krásy. Na ukázky aplikací a vyhodnocení z minulých kol se můžete podívat na webu Poradci-sobě.cz

Aktuální VYHODNOCENÍ (odkaz na web Poradci-sobě.cz)

 

Tentokrát se Vám představí:

1. Aplikace OPTIM společnosti CreaSoft, s.r.o.
OPTIM je softwarový nástroj pro bezpapírový záznam požadavků a potřeb klientů v souladu s platnou legislativou. Zároveň umožňuje přípravu návrhu řešení a dokumentaci celého procesu sjednání, změny a ukončení jakéhokoli finančního produktu. Slouží jako compliance i jako obchodní nástroj pro distribuci pojištění, investic, úvěrů a doplňkového penzijního spoření. Výstupem z každého jednání (ukončeného i neukončeného) s klientem je dokument Záznam z jednání a případně i další dokumenty, pokud je v dané souvislosti musí poradce vytvářet (např. dokument o kontrole AML).

2. Chaloupka společnosti OK KLIENT
Do detailu propracovaná internetová aplikace pro srovnání a sjednání pojištění občanského majetku i pojištění odpovědnosti. Dokáže porovnat jednotlivé nabídky pojišťoven, aktivovat smlouvy a odeslat on-line informaci pojišťovně. Zároveň umí uložit jak smlouvy, tak i povinnou zákaznickou dokumentaci. Nabízí přístup k aktuálním i na archivovaným pojistným podmínkám.

3. Srovnávač neživotního pojištění společnosti SAB servis
Porovnat skutečnou kvalitu pojištění je možné pouze hloubkovým rozborem pojistných podmínek a dalších smluvních ujednání. V době moderních technologií ale nedává smysl, aby tuto práci dělal každý jeden finanční poradce. Proto jsme vyvinuli Srovnávač, který umožňuje rychle a přehledně porovnat pojistné podmínky produktů neživotního pojištění. Nezávisle porovnáváme kvalitu, ne ceny! Získat a udržet klienta, je tak díky Srovnávači mnohem jednodušší.

4. Webová a mobilní aplikace Mindee společnosti Mindee app s.r.o.
Aplikace automatizuje a vylepšuje proces péče o klienty. Řeší dlouhodobý problém většiny obchodníků – nedostatek času na následnou péči o klienty. Podporuje poradce tak, aby mohli kvalitní službou přispívat ke kultivaci trhu. Každodenní exekutivu teď hravě zvládnete díky intuitivním přehledovým tabulkám na míru vašemu stylu práce. Získáváte přehled o vývoji každého obchodního případu v reálném čase; zároveň můžete kdykoliv zobrazit historii komunikace. Přes chytrý vyhledávač jste vždy jen dvě kliknutí od klienta či smlouvy, kterou hledáte. Evidence vztahů mezi klienty přispívá k lepšímu zacílení následné péče. S touto funkcí jednoduše vytěžíte maximum z daného kmene. Přehledný Mindee kalendář lze synchronizovat s jakýmkoliv zařízením a s kalendáři vašich kolegů.

5. Online webová aplikace NN Stela společnosti NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
NN Stela je online webová aplikace, která umožňuje snadno vytvořit kalkulaci produktů NN, sjednat s klientem smlouvu a elektronicky ji podepsat. Aplikace je dostupná odkudkoliv přes notebook, tablet, chytrý telefon. Stačí jen připojení k internetu a webový prohlížeč. Technologie 2D podpisu umožňuje podepsat smlouvu na jakémkoliv dotykovém zařízení (tablet, chytrý telefon). Není třeba žádný SignPad nebo jiné speciální zařízení.

6. Aplikace Wealth Management společnosti eDO finance
Dokonalý přehled a snadná správa majetku prémiových klientů. Wealth management je součástí investičních služeb pro prémiové klienty společnosti eDO finance. Poskytuje jim dokonalý přehled o finančním a osobním majetku a ucelený pohled na rozložení jednotlivých aktiv v rámci portfolia, poradcům pak pomáhá s jeho správou. Na měsíční, kvartální, pololetní a roční bázi umožňuje sledovat vývoj hodnoty a cashflow jakýchkoliv investičních nástrojů – od nemovitostí či cenných papírů po kryptoměny a jiné alternativní investice. Kromě toho dokáže uživatele automaticky upozornit na výkyvy trhu, výplaty kupónů nebo nájmu. To vše ve vizuálně atraktivním prostředí dostupném na počítači i v mobilu. Díky propojení Wealth managementu se systémy vybraných investičních společností jsou navíc data vždy aktuální.