Soutěž krásy – přehlídka nejlepších aplikací a vychytávek pro poradce

Představení aplikací

Soutěž krásy – přehlídka nejlepších aplikací a vychytávek pro poradce

Vybíráme pro vás přehlídku nejzajímavějších aplikací a nástrojů, které zjednodušují poradcům život. Firmy do různých softwarů investují miliony korun a vyšívají na nich ve dne v noci. Šest z nich vám v rámci desetiminutových bloků předvede to nejlepší, co mají. A to online!

Jedná se již o třetí “půlročník” Soutěže krásy. Na ukázky aplikací a vyhodnocení z minulých kol se můžete podívat na webu Poradci-sobě.cz

Tentokrát se Vám představí:

1. Aplikace OPTIM společnosti CreaSoft, s.r.o.
OPTIM je softwarový nástroj pro bezpapírový záznam požadavků a potřeb klientů v souladu s platnou legislativou. Zároveň umožňuje přípravu návrhu řešení a dokumentaci celého procesu sjednání, změny a ukončení jakéhokoli finančního produktu. Slouží jako compliance i jako obchodní nástroj pro distribuci pojištění, investic, úvěrů a doplňkového penzijního spoření. Výstupem z každého jednání (ukončeného i neukončeného) s klientem je dokument Záznam z jednání a případně i další dokumenty, pokud je v dané souvislosti musí poradce vytvářet (např. dokument o kontrole AML).

2. Chaloupka společnosti OK KLIENT
Do detailu propracovaná internetová aplikace pro srovnání a sjednání pojištění občanského majetku i pojištění odpovědnosti. Dokáže porovnat jednotlivé nabídky pojišťoven, aktivovat smlouvy a odeslat on-line informaci pojišťovně. Zároveň umí uložit jak smlouvy, tak i povinnou zákaznickou dokumentaci. Nabízí přístup k aktuálním i na archivovaným pojistným podmínkám.

3. Srovnávač neživotního pojištění společnosti SAB servis
Porovnat skutečnou kvalitu pojištění je možné pouze hloubkovým rozborem pojistných podmínek a dalších smluvních ujednání. V době moderních technologií ale nedává smysl, aby tuto práci dělal každý jeden finanční poradce. Proto jsme vyvinuli Srovnávač, který umožňuje rychle a přehledně porovnat pojistné podmínky produktů neživotního pojištění. Nezávisle porovnáváme kvalitu, ne ceny! Získat a udržet klienta, je tak díky Srovnávači mnohem jednodušší.

4. Webová a mobilní aplikace Mindee společnosti Mindee app s.r.o.
Aplikace automatizuje a vylepšuje proces péče o klienty. Řeší dlouhodobý problém většiny obchodníků – nedostatek času na následnou péči o klienty. Podporuje poradce tak, aby mohli kvalitní službou přispívat ke kultivaci trhu. Každodenní exekutivu teď hravě zvládnete díky intuitivním přehledovým tabulkám na míru vašemu stylu práce. Získáváte přehled o vývoji každého obchodního případu v reálném čase; zároveň můžete kdykoliv zobrazit historii komunikace. Přes chytrý vyhledávač jste vždy jen dvě kliknutí od klienta či smlouvy, kterou hledáte. Evidence vztahů mezi klienty přispívá k lepšímu zacílení následné péče. S touto funkcí jednoduše vytěžíte maximum z daného kmene. Přehledný Mindee kalendář lze synchronizovat s jakýmkoliv zařízením a s kalendáři vašich kolegů.

5. Online webová aplikace NN Stela společnosti NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
NN Stela je online webová aplikace, která umožňuje snadno vytvořit kalkulaci produktů NN, sjednat s klientem smlouvu a elektronicky ji podepsat. Aplikace je dostupná odkudkoliv přes notebook, tablet, chytrý telefon. Stačí jen připojení k internetu a webový prohlížeč. Technologie 2D podpisu umožňuje podepsat smlouvu na jakémkoliv dotykovém zařízení (tablet, chytrý telefon). Není třeba žádný SignPad nebo jiné speciální zařízení.

Jste firma a máte aplikaci pro finanční poradce? Zúčastněte se aktuální Soutěže krásy – zajímavé projekty budou mít možnost prezentovat se zde a na webu Poradci-sobě.cz.