Martin Podávka

Produktový ředitel ve společnosti Partners

Martin Podávka

Produktový ředitel ve společnosti Partners

Životopis

Martin Podávka přišel do poradenské společnosti Partners začátkem podzimu 2018 jako produktový ředitel. Před svým nástupem do Partners působil více než 15 let ve společnosti Allianz.

Během své kariéry v Allianz postupně prošel od pojistné matematiky přes produktový vývoj až na pozici ředitele Market Management, s odpovědností za strategický marketing, inovace a digitalizaci. Během jeho působení Allianz pojišťovna například ukončila prodej investičního pojištění s absurdními počátečními poplatky nebo zavedla na českém trhu dosud unikátní autopojištění s férovou cenou podle ujetých kilometrů.

V oblasti digitalizace se Martinovi Podávkovi podařilo během posledních tří let převést polovinu všech klientů na bezpapírovou komunikaci a uvést mobilní aplikaci umožňující snadno ovládat pojistné a penzijní smlouvy pomocí chytrého telefonu.

Martin Podávka je dvojnásobným absolventem Matematicko-fyzikální fakulty UK, ve volném čase se věnuje své rodině, Lukášovi, Matějovi, Mirce, programování iOS aplikace a místo hraní golfu raději chytá pokémony. Ve volném čase tvoří také knihu o finanční gramotnosti a píše příspěvky na svůj blog. Mezi jeho hlavní hodnoty patří jednoduchost a transparentnost.

Kde mne najdete

Pojištění aktuálně: inspirace a inovace

14. 5. 2019
11:55 - 13:05
Hlavní sál A1