eDO finance

Čím se zabýváme?

eDO finance, společnost vybudovaná zkušenostmi, odborností, inovacemi. Vnášíme do světa financí novou úroveň komplexních služeb. Pravidelné vzdělávání našich poradců vnímáme jako závazek společnosti vůči jejím klientům. Proto byl vytvořen inovativní program eDOcation, který má na starosti osobní i profesní růst všech úrovní našich poradců i jejich manažerů. Díky tomu vždy držíme krok s nejnovějšími trendy a naši klienti mají jistotu moderní správy financí.

Vzhledem k naší dlouhodobé a intenzivní spolupráci s realitními kancelářemi i developery jsme dospěli k logickému kroku vytvořit vlastní realitní divizi, která zastřešuje veškeré aktivity v oblasti nemovitostí a respektuje hodnoty i filosofii skupiny eDO finance.

Naše pojetí realitní činnosti je díky tomu oproti konkurenci specifické zejména v zapracování našich on-line nástrojů a technologických inovací, díky nimž se celý proces při náběru a prodeji nemovitosti značně ulehčuje a eDO realitní makléři se tak mohou věnovat preciznějšímu servisu našich klientů.