European Compensation Services

European Compensation Services

Čím se zabýváme?

Společnost European Compensation Services s.r.o. (dále jen „EUCS“) byla založena zejména za účelem poskytování kvalitního servisu při prevenci škod a vymáhání oprávněných nároků poškozených.

Od založení EUCS v roce 2012 dodnes jsme pro naše klienty získali finanční odškodnění v celkové výši přes 150.000.000 Kč. Prostřednictvím naší poradny na stránkách www.poradnaposkozeneho.cz jsme odpověděli několik tisíc dotazů.

Využíváme služeb a sdílíme know-how se spolupracujícími advokáty, lékaři, znalci, nezávislými likvidátory a pojistnými specialisty. Díky této kooperaci jsme schopni poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni.

Ke všem našim klientům přistupujeme naprosto individuálně a dokážeme zvolit optimální postup při řešení jejich tíživé situace.  Většinou pracujeme podle principu „no win, no fee“. V těchto případech máme nárok na odměnu pouze v případě, že pro Vás získáme odpovídající odškodnění. Hovoříme též plynně anglicky, německy a italsky. Neváhejte nás kontatovat přes on-line formulář nebo přímo e-mailem.